Powered By Karasakal
TR EN
Hakkımızda

Firmamız güçlü, güvenli, kaliteli ilkeleriyle 1983 yılında bobinaj atölyesi olarak şirketimizin kurucusu Mehmet KARASAKAL tarafından kurulmuştur. Aradan geçen yıllarda firmamız hızla büyüyerek, yılların verdiği tecrübe ve birikimlerle 1990 yılında manyetik fren imalatına KARASAKAL MANYETİK olarak başlamıştır.

Kısa sürede büyük mesafeler alan firmamız 1998 yılında KONYA MOTOR MAKİNA VE MANYETİK FREN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak şirketleşmiştir. Şirketimiz ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak sektörünün önde gelen isimleri arasında yerini almıştır. 2000 yılında da manyetik fren imalatının yanı sıra sanayi tipi yük asansör makinası imalatına başlamıştır.

Ürünlerimiz her şeyden önce kalite prensibiyle en kaliteli malzemeler kullanılarak CNC torna ve CNC işleme merkezlerinde hassas bir şekilde işlenerek, son derece titiz ve itinalı bir şekilde imal edilmektedir. İmalatlarımız satış sonrası yedek parça desteğiyle müşteri memnuniyetini devam ettirmektedir.

Şu anda KONYA MOTOR MAKİNA VE MANYETİK FREN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak KARASAKAL markası altında manyetik fren ve sanayi tipi yük asansör makinası imalatının yanı sıra VOLT ELEKTRİK MOTOR A.Ş,MOTORSAN ABANA A.Ş ve İMAK REDÜKTÖR, KEMP VİBRASYON MOTORLARI ve YILDIZ POMPA'nın bölge bayiliklerini yapmaktayız.Bayiliklerini yapmış olduğumuz bu markalarlada tüm TÜRKİYE’de ismimizin özdeşleştirilmesinin gururunu yaşamaktayız.

Bugünlere gelmemizde emeği ve desteği olan siz değerli müşterilerimize ve kurucumuz Mehmet KARASAKAL’a teşekkürü bir borç biliriz.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destek ile;
“MÜŞTERİLERİMİZ REFERANSIMIZDIR”
diyerek yolumuza emin adımlarda devam edeceğiz.

Mustafa KARASAKAL
Yönetim Kurulu Başkanı

2014 © Konya Motor Makine Manyetik Fren San. Tic. Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve Teknoloji:
Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Konya Ajans Reklam Ajansı Konya